İstanbul Sağlık Müdürlüğü Aile Hekimliği Müracaat İlanı

İstanbul Sağlık Müdürlüğü Aile Hekimliği Müracaat İlanı.

İstanbul Aile Hekimliği Uygulaması geçiş kapsamında Aile Hekimliği Uygulama Yönetmeliğine Ek-1 Aile Hekimliği Uygulamasında Atama ve Nakillerle İlgili Usul ve Esaslarının 2. maddesinin 2. fıkrasının a bendi gereğince kamu hekimleri için yapılan ilk yerleştirmeler sonucunda boş kalan 877 pozisyoniçin Aile Hekimliği Uygulama Yönetmeliğine Ek-1 Aile Hekimliği Uygulamasında Atama ve Nakillerle İlgili Usul ve Esaslarının 2. maddesinin 2. fıkrasının b bendinde yer alan” Pilot ilde aile hekimliği pozisyonlarının doldurulamaması halinde Valilik kamu görevlisi olmayan tabip ve uzman tabiplerden aile hekimi olarak çalıştırılmak üzere ihtiyaç duyulan sayıyı belirleyerek Bakanlıktan talepte bulunur. Bakanlığın önerisi ve Maliye Bakanlığının uygun görüşü ile pozisyon adedi belirlenir. Kanunun 3 üncü maddesinin ikinci fıkrasındaki şartları taşıyıp kamu görevlisi olmayan uzman tabip ve tabiplerin başvuruları alınır ve prim ödenmek suretiyle kamu sektörü dışında çalıştıkları süreler de dâhil edilerek hizmet puanları hesaplanır. Bu hizmet puanı sadece aile hekimliği ilk yerleştirme ve nakillerinde geçerlidir. Kamu görevlisi olmayan uzman tabip ve tabiplerin yerleştirilmeleri yukarıdaki (a) bendindeki usule göre yapılır.” hükmü gereğince 5258 sayılı Aile Hekimliği Pilot Uygulaması Hakkında Kanunun 3 üncü maddesinin ikinci fıkrasında şartları taşıyan( 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin (A) bendinin (4), (5) ve (7) numaralı alt bentlerindeki şartları taşıyan )kamu görevlisi olmayan uzman tabip ve tabiplerin yerleştirmesi yapılacaktır.

*Devlet Hizmet Yükümlülüğü süresini tamamlamadan istifa eden veya müstafi sayılan tabip ve uzman tabiplerin başvuruları geçersiz sayılarak tercih ve yerleştirme işlemine alınmayacaklardır.

27/08/2010 tarihinde başlayan müracaatlar 13/09/2010 tarihinde saat 17:30`da sona erecektir. Başvuru için gerekli evraklar ve boş pozisyonlar aşağıdaki gibidir.

Ayrıntılı bilgilere buradan ve buradan ulaşabilirsiniz

Benzer Fırsat Kampanyalar

Bu sayfa için arama etiketleri:

 • gürpınar 80.yıl güzel sanatlar ve spor lissesi
 • aile hekimliği hemşire başvuru sonuçları
 • aile hekimliğine hemşire alımları
 • aile hekimliği hemşire ilanları
 • ıstanbul sağlık mudurlugu aıle hekımlığı hemsıre alımı
 • 2011 AİLE HEKİMLİĞİ İŞ BAŞVURU
 • aile hekimliği hemşire başvurusu istanbul
 • istanbul aile hekimliğine personel alımı
 • 2011 istanbul aile hekimliği hemşire başvuruları
 • aile hekimliğine hemşire alımı 2011

“İstanbul Sağlık Müdürlüğü Aile Hekimliği Müracaat İlanı” Kampanyası için 1 Yorum

 • BETÜL DAĞLI:

  4 yıllık ebeyim düzenli çalışabileceğim bir aile hekimi arıyıorum…bahçelievlerde oturuyorum,bahçeli evlere yakın semtlerde çalışabilirim…tlf 0541 425 00 44

Yorum yapın

*